Tvorba webů a webových stránek

Jak naše weby vypadají? Co dokážou?

Při tvorbě webových stránek se snažíme klientům vštípit zásadní pravidlo - web nezřizují pro sebe, ale pro své (potenciální) zákazníky. Internetová prezentace tak musí být přehledná, vkusná, srozumitelná, s dostatkem informací a snadno ovladatelná. Námi vytvořené weby ovšem dokáží daleko více. Snažíme se o tvorbu webovových stránek, které nejenže splňují výše uvedené požadavky, ale také vydělávají...

Snadná správa obsahu

V dřívějších dobách byly webové stránky firem obsahově chudé a statické. Většinou měly stejný obsah i několik let. Mimo jiné i proto, že se musela firma s pravidelnou aktualizací obracet na externího dodavatele, který jí - často za nemalý poplatek - obsah zaktualizoval. To už je naštěstí minulostí, v současné chvíli jsou standardem stránky, které umožňují správu obsahu nezávisle na třetí osobě. Také námi vyráběné weby mají samozřejmě publikační systém pro správu obsahu. Za tímto účelem jsme vyvinuli vlastní publikační systém INET-CMS. Při jeho tvorbě jsme čerpali a stále čerpáme ze zkušeností, poznatků a připomínek našich zákazníků. Víme, co při práci s webem nejčastěji potřebují a jak s administrací stránek pracují. Tyto vědomosti jsme pak použili při tvorbě systému.

Publikační systém INET-CMS má následující výhody:
  • uživatelsky přívětivý
  • variabilní
  • intuitivně řešený
  • cenově dostupný

Více informací: publikační systém INET-CMS

Rychlost dodání

Díky dlouholetým zkušenostem s tvorbou webových stránek jsme schopni dobu dodání webových stránek zkrátit na minimum. Na přípravě webu se podílí sehraný tým grafiků a programátorů, který je schopen realizovat zakázky i v řádu několika dnů. Většina výrobních procesů podléhá standardizaci, která nejenže zkracuje dodací lhůty, ale zároveň eliminuje případné chyby. Největší brzdou při tvorbě webových stránek tak bývá nejčastěji zákazník sám, když nestíhá připravit dostatek podkladů. 

Tvorba webových stránek pro Hradec Králové a Pardubice

Naše společnost sídlí v Hradci Králové, nicméně díky možnostem internetu a sofistikovaným řešením, která nabízíme, není nutné se omezovat s činností, jako je tvorba webových stránek na Hradec Králové, Pardubice a okolí. Jsme schopni - a naše klientská základna to dokazuje - tvořit webové stránky pro klienty z celé republiky i ze zahraničí. Pravdou samozřejmě zůstává, že klienti z Hradce Králové či Pardubic a okolí mají více výhod. Tou hlavní je možnost pravidelné osobní konzultace a pružnější reakce na konkrétní požadavky. Komunikace mezi námi a zákazníky je efektivnější a oběma stranám tak odpadne mnoho zbytečné práce. I zde však platí, že internet nezná hranice a tvorbu www stránek tak zajišťujeme i pro klienty mimo Hradec Králové či Pardubice.

Záruka

Nikdo není neomylný a ani naše společnost se při tvorbě webových stránek nevyhne chybám. Některé chyby při vývoji ani odhalit nelze, objeví se až v reálném provozu. I s tím je nutné počítat a proto poskytujeme zákazníkovi na tvorbu webových stránek záruku, která je pevně a jasně definována ve smlouvě uzavírané při začátku spolupráce. Pokud jste právě v situaci, kdy se rozhodujete, zda a jaké webové stránky si necháte zhotovit, budeme rádi, pokud nás kontaktujete a to buď telefonicky, e-mailem nebo prostřednictvím formuláře z této stránky. Naprosto nezávazně s Vámi probereme všechny možnosti tvorby webu, seznámíme Vás s možným řešením, nastíníme cenové relace a Vy...Vy už se prostě jen rozhodnete, zda jsme pro Vás ti nejvhodnější.


Poptávka po tvorbě webových stránek