Proč si vybrat společnost INET-SERVIS.CZ

 • Tvorbou webových stránek se zabýváme už od roku 2000. Za tu dobu jsme stihli vyrobit kromě těch dobrých i řadu špatných webových stránek. Nejsme dokonalí a narozdíl od ostatních se to nestydíme přiznat. Ale z každé chyby, kterou jsme při tvorbě www stránek udělali, jsme se dokázali poučit. A dvakrát stejnou chybu neděláme!
   
 • Nebudeme Vám slibovat zlaté prase ani modré z nebe. I tvorba webových stránek a internetová reklama mají své omezené možnosti a rozhodně Vás nespasí. Známe však jejich přednosti a těch dokážeme využít.
   
 • Naše firma se kromě tvorby webů zabývá mimo jiné provozem řady vlastních stránek a eshopů. Pro tyto naše projekty musíme zajišťovat internetovou reklamu úplně stejným způsobem, jako pro webové stránky našich klientů. Víme, která reklama funguje a která nikoliv. Nic neděláme bez ověření, naše poradenství se zakládá na reálných zkušenostech.
   
 • Nesnědli jsme všechnu moudrost světa. Víme, že kdybychom se přestali vzdělávat a sledovat nové trendy, vydali bychom se špatným směrem. Naši pracovníci se pravidelně vzdělávají, absolvují různé semináře a školení. V rámci firmy se pak snažíme pracovat kolektivně, protože víc hlav víc ví.
   
 • Nejsme levní, známe svou cenu. Abychom mohli dlouhodobě poskytovat kvalitní služby, musíme investovat do zázemí a rozvoje společnosti a také do pracovního týmu. Nenabízíme však zajíce v pytli a každý klient předem ví, za co zaplatí a co za to dostane.