Historie, současnost a budoucnost naší firmy

Společnost INET-SERVIS.CZ vznikla v roce 2000. Za dobu naší existence jsme zažili vznik i pád řady internetových firem a projektů. Přežít v tak konkurenčním oboru, jakým tvorba webů či internetová reklama jistě je, není vůbec snadné. Nám se to přesto daří a naopak naše firma se stále rozrůstá. Víme totiž, že k úspěchu vede dlouhá cesta a po rychlém vzestupu následuje i rychlý pád. Proto nehledáme zkratky a jdeme svou vlastní cestou. Stovky zákazníků si nás dokázaly najít a zůstávají s námi v dlouhodobé či trvalé spolupráci. Ti, kteří se ještě nerozhodli, si mohou přečíst hned 5 důvodů, proč si nás vybrat.

Vlastní projekty

Hlavní činností firmy původně byla pouze publikace internetového obsahu a internetová reklama cílená na region Hradce Králové a okolí. Naším startovacím projektem byl web Hradec Králové - město na dlani. Tento regionální portál se postupně rozrůstal a zároveň začaly přibývat i další nové projekty, tentokrát už celorepublikového významu. Z těch významnějších za zmínku stojí vyhledavač pracovních příležitostí Dobrá práce.cz. Ten jsme spustili v roce 2004 a velmi rychle se zařadil mezi špičku ve svém oboru. O rok později byl uveden do provozu internetový autobazar Ojeté Auto.cz a v roce 2006 pak úspěšný systém prodeje zpětných odkazů Backlink. V současné době provozujeme už bezmála dvě desítky vlastních projektů a postupně vyvíjíme další.

Tvorba webových stránek

Souběžně s vývojem vlastních projektů jsme začali poskytovat i tvorbu webových stránek. Od statických prezentací jsme se průběhem času propracovali až k náročným dynamickým projektům, vlastnímu publikačnímu systému INET-CMS či tvorbě eshopů. V současné chvíli jsme schopni nabízet webové stránky na vysoké profesionální úrovni, které uspokojí požadavky náročných zákazníků. Malou ukázku našich prací si můžete prohlédnout v sekci reference. Další informace o přípravě stránek hledejte v sekci Tvorba webových stránek.

Internetový marketing

S výše uvedenými aktivitami jde ruku v ruce internetový marketing. v průběhu let jsme realizovali řadu reklamních kampaní pro malé firmy regionálního významu i pro přední subjekty ve svém oboru v rámci celé republiky. Naší výhodou je fakt, že dokážeme nabídnout výhodné služby pro obě skupiny zákazníků. Díky tomu, že provozujeme desítky vlastních projektů, kterým také zajišťujeme internetový marketing, jsme nuceni sledovat nejnovější trendy na trhu internetové reklamy a tyto zkušenosti pak předáváme dál našim klientům. Podrobnosti najdete v sekci Internetová reklama.