Začínáme blábolit na blogu

Tento týden jsme konečně rozběhli náš firemní blog. Pro blog jsme využili doménu blabol.cz, kterou máme zaregistrovanou už delší dobu a neměli jsme pro ni konkrétní využití. Jen doufáme, že název blogu nebude odpovídat obsahu :-)

Zobrazit

Ojeté Auto.cz - nový vzhled i obsah

Jeden z našich nejstarších projektů - web OjeteAuto.cz - získal zcela novou tvář. A to nejen zvenku, ale i zevnitř. Kromě zcela nového vzhledu se stránky změnily i obsahově. Z řadového inzertního webu s auto-moto inzercí, kterých je na českém internetu stovky - je nyní portál pro motoristy. Inzertní část sice zůstala zachována, ale obsahově se stránky posunuly více ke zpravodajství a poradně.

Zobrazit

Spouštíme zcela nový RC Bazar

V těchto dnech jsme uvedli do provozu novou verzi RC Bazaru. Fakticky jde o zcela nový web i s novým obsahem. Web dostal nový kabát a běží na novém systému. Kromě inzerce bude nabízet i informační servis pro příznivce RC modelů.

Zobrazit

Rozšiřujeme systém INET-CMS

Redakční systém INET-CMS, který naše společnost vyvíjí za účelem správy webového obsahu firemních stránek, se rozšířil. Výrazným zdokonalením prošel volitelný modul "katalog produktů", do kterého jsme přidali nové volitelné parametry. 

Zobrazit

Spustili jsme vlastní projekt ctyrkolky.com

Na přelomu listopadu a prosince 2010 jsme spustili vlastní projekt ctyrkolky.com. Nový magazín je určen zejména pro vyznavače a příznivce quadu a čtyřkolek.

Zobrazit

Školení s Markem Prokopem

V listopadu 2010 nás přijel do firmy proškolit Marek Prokop. Jeho školení se zaměřením na optimalizaci webových stránek pro vyhledavače bylo sice časově náročné, ale v konečném měřítku pro nás bylo velkým přínosem.

Zobrazit
« Předchozí Další »
1 2