DobráPráce.cz posiluje

Rok 2014 pro nás byl ve znamení intenzivního vývoje našich vlastních projektů nabízejících inzerci práce. Díky novým funkcím a zejména akvizicím menších projektů jsme se podle dostupných informací stali dvojkou na trhu komerčních pracovně-inzertních webů.

Zobrazit

Na stará kolena aktivně

Rodina našich vlastních projektů je opět početnější. Počátkem října jsme spustili nový web orientovaný především na důchodce a lidi v předdůchodovém věku - www.nastarakolena.cz. Jeho cílem je oslovit populaci, která je na internetu dosud opomíjena.

Zobrazit

Letní sleva na tvorbu webu

Potřebuje Vaše společnost nové webové stránky nebo ty stávající volají už dlouho dobu po modernizaci? Využijte naší akční nabídky a ušetřete třetinu nákladů na tvorbu webu. Nový redakční systém můžete mít již od 4900 Kč.

Zobrazit

Nový facebook pro hradeckralove.cz

Jedna z našich vlajkových lodí - stránky Hradec Králové.cz - se po podzimním redesignu a napojení na nový redakční systém konečně dočkala i nových facebookových stránek. Na www.facebook.com/hradeckralove.cz budete mít Hradec Králové jako na dlani.

Zobrazit

Autadoterenu.cz - nový motoristický web

Rodina našich webů zaměřených na motoristy se na podzim letošního roku opět rozrostla. Spustili jsme totiž nový motoristický magazín AutaDoTerenu.cz zaměřený především na auta s pohonem 4x4 a SUV.

Zobrazit

Další nový projekt: Menzone.cz

Rodina našich vlastních projektů se opět rozrostla. Před několika týdny jsme spustili do provozu nový web Menzone.cz. Jedná se o  online magazín (ne)jen pro muže. Stránky Menzone.cz vhodným způsobem doplňují portfolio našich webů.

Zobrazit

Adwave.cz je na světě. Marketéři, radujte se

V září 2011 spatřil světlo světa náš nový projekt. Jde o reklamní systém www.adwave.cz, který nabízí zajímavé možnosti jak inzerentům, tak majitelům webů. Jeho hlavní předností je kromě snadné obsluhy především možnost regionálního cílení kampaní. Tím se otevírají dveře do světa internetové reklamy i menším lokálním firmám, pro které byla online reklama spíše okrajovou záležitostí.

Zobrazit
« Předchozí Další »
1 2