Naše články

Ojeté Auto.cz

Počet nabízených ojetích aut v květnu výrazně stoupl

Ne každý zájemce o automobil si může dovolit koupit zcela nový vůz, který mu podle představ vytvoří jedna z automobilek. V těchto případech přicházejí na řadu ojetá auta. Zájem o ně i jejich nabízené množství roste. V dubnu bylo nabízeno… více»

Oblíbenost ojetin se kraj od kraje mění

Česká republika rozhodně nepatří mezi velké státy ve světovém ani evropském měřítku. Po… více»

Třetina ojetých aut pochází z jiné země, než uvádějí prodejci

Ojeté vozy z Německa mají na českém automobilovém trhu dobrou pověst, zájem o ně se drobně zvyšuje. Právě tohoto faktu si jsou vědomi také překupníci, kteří se s vidinou vyššího zisku odhodlávají mnohdy k nekalým praktikám. Výzkum z… více»

Stát chce omladit vozový park, vláda přijala opatření

O tomto problému se už mluví poměrně dlouho. Vozový park v České republice stárne rychleji, než je evropský průměr. Starších vozů na vozovkách přibývá, novějších a nových je k vidění velmi málo. S tím souvisí také znečišťování životního… více»

Vše o novém Opelu Mokka X

Automobilka Opel uvedla do prodeje modernizovanou podobu oblíbeného modelu Mokka. Malé kompaktní SUV dostalo do svého názvu navíc písmeno “X” a především nový vzhled a techniku. Přesvědčí nová Mokka X o svých kvalitách? V němčině je… více»

Koupě auta do Vánoc? Na výběr je jen z ojetých nebo skladových

Pokud máte zájem o auto, které si chcete nadělit pod vánoční stromeček, zbystřete. Na výběr máte mezi ojetými vozy a těmi, které jsou na skladech. Nové auto, přesně podle vaší specifikace a požadavků, se k vám dostane nejdříve první… více»

Jak vybrat ideální povinné ručení?

Koupili jste si automobil a aktuálně je vaší povinností také to, že si na něho sjednáte pojistku? Pokud ano, podívejte se společně s námi na to, jak vybrat ideální povinné ručení. V první řadě je třeba myslet na limity pojistného krytí.… více»

Jak probíhá příprava před zničením vozu?

Po autonehodě, kdy vám z automobilu zůstane pouhý vrak a hromada plechů nebo v případě, že je auto nepojízdné a nevyplatí se jej nechat opravit, musíte ze zákona zajistit ekologickou likvidaci vašeho vozidla. K odhlášení automobilu je… více»

Mají prémiové ojetiny vyšší náklady na provoz?

Tuto otázku nebo velmi podobně postavenou si klade velké množstvé lídí, kteří si chtějí koupit ojeté auto. Váhají však mezi prémiovými modely a jaksi lidovějšími, běžnějšími. Vzhledem k tomu, že se jedná o otázku, kterou si lidé toužící… více»

Autadotérenu.cz

Zájem o Karoq je velký, Škoda plánuje výrobu sta tisíc

Automobilka Škoda vytvořením modelu Karoq rozhodně neudělala krok mimo. V předprodeji našlo svého majitele přes… více»

Toyota ukáže mix SUV a dodávky

Model Toyota Tj Cruiser názvem odkazuje na starší SUV FJ Cruiser, nyní jde ale o koncept pro letošní tokijský autosalon… více»

Zajímavý model: Rezvani Tank

Firma Rezvani představila velmi neobvyklý model. Tank má totiž nebývale futuristický vzhled. Vůz může mít balistickou… více»

Renault bude mít svůj první pick-up. Bude se prodávat také v Česku

Původně byl model Renault Alaskan vytvořen pro trh v Latinské Americe. Nyní se ale vedení automobilky rozhodlo, že… více»

Nové Volvo XC60 2017

Volvo představilo druhou generaci modelu, který patří mezi to nejlepší, co tato severská automobilka nabízí. Nová… více»

Land Rover plánuje nové Road Rovery

Koncern Jaguar Land Rover má v plánu zaplnit trh elektrifikovanými automobily. Značka Land Rover právě kvůli tomu… více»

Kia začíná prodávat SUV Stonic v Česku

Korejská automobilka Kia plánuje zaplnit mezeru na českém SUV trhu. Zástupci firmy věří, že se právě ze Stonicu stane… více»

Mazda uvede velké SUV, v Česku ale nebude

Automobilka Mazda patří k těm, které mají nejvíce diverzifikovanou nabídku modelů napříč světem. V Evropě je… více»

Lamborghini představí supersportovní SUV v prosinci

Před nějakým časem společnost Lamborghini oznámilo, že přijde se supersportovním SUV. Tento vůz bude představen 4.… více»

Menzone.cz

Jak on-line seznamky mění vztahy? Studie přišla se zajímavým zjištěním

Nový výzkum tvrdí, že díky online seznamovacím stránkám, kde lidé hledají nejen životní partnery, vznikají stále častěji mezirasové vztahy a silnější manželství. více»

Ženšen ji vzruší, ústřice ne. Afrodiziaka pod lupou vědců

Jste spolu s partnerkou už delší čas a přemýšlíte, jak zpestřit vaše společné chvilky? Jak znovu zažehnout vášeň a jiskru. Bloumáte sexshopem a nebo klikáte na e-shopy a hledáte něco jako afrodiziakum. Co by ji rozpálilo a vy jste si užil… více»

4 zlozvyky z posiloven, kterých se možná také dopouštíte

Posilovny jsou v podstatě domovem všudypřítomných bakterií a plísní. Jedna nedávná studie dokonce odhalila, že jízdní kola měla téměř 40krát více bakterií než tácek v kavárně. Běžecké trenažéry? 74krát více bakterií než kohoutek na… více»

Věci, jenž by měl mít u sebe každý správný muž

Je jedno, kolik máte zrovna let a odkud jste – jsou určité věci, jenž by ve vašich mužských kapsách neměly chybět absolutně nikdy: kvalitní nůž, Paracord, pepřový sprej a něco ze dřeva na obranu. A proč vlastně? Dáme vám celou řadu dobrých… více»

Převlékají se za psy, ale ne kvůli maškarnímu bálu

Sedni, lehni, přines. Příkazy, které obvykle křičíte na svého psa. Co když se ale nějaký člověk cítí být psem? Bláznivé? Ani trochu. Hodně lidí v tom jede. V čem přesně? Dogplay, někdy též pupplay, je varianta obscénních erotických her,… více»

Pivní křeslo se stalo novým hitem internetu

Američan Matt Thompson přišel se vskutku originálním vynálezem. Vytvořil křeslo, které dávkuje pivní plechovky. Pokud si myslíte, že se jedná o další z hloupých nápadů, jeho inovativní výrobek se setkal s nečekaně kladnými reakcemi. více»

Nuda na pánských záchodcích? Kdepak, mrkněte na netradiční pisoáry

Jsou ve všech hospodách, barech a restauracích. Vedou se nad nimi duchaplné hovory měnící běh světa nebo se říkají fóry. Pisoáry. Tradiční mušle a žlábky známe asi všichni. Někde se však vymykají tradičním tvarům a snaží malou potřebu… více»

Pořiďte si pořádný pivní mozol! Stačí si jej připnout a můžete vyrazit do ulic!

Kdo by stál o vypracované břišáky, když v současnosti je v módě pořádný pivní mozol. Ano, čtete správně. Ten si můžete libovolně připínat a zase odepínat podle libosti. Nechápavě kroutíte hlavou? Tak se podívejte na další šílenou novinku,… více»

Vymetáte bary? Přečtěte si, kde jsou nejlepší

Kdo si nechodí do baru jen vylejt hlavu, ale záleží mu na atmosféře, obsluze, prostředí i nabídce, ať čte následující řádky. Přinesou mu inspiraci, kam při cestách republikou mohou mířit jeho kroky. Už devět let se v naší české kotlině… více»

NaStaráKolena.cz

Do čeho byste svým dospělým dětem neměli mluvit

Vaše dospělé děti už žijí svým vlastním životem, založili rodinu a vy máte pocit, že už vás vůbec nepotřebují. Proto se snažíte radit jim, jak svůj život mají vést a to se jim v mnoha případech nelíbí. Není však pravdou, že vaši pomoc a… více»

Láska kvete v každém věku aneb jak na randění v důchodu

Co si mám vzít na sebe? Kam spolu půjdeme? O čem si budeme povídat? Proces přípravy na rande je v důchodovém věku zcela stejný, jako když to bylo poprvé. Senioři dokonce přiznávají, že nervozita je ve vyšším věku ještě znatelnější, než v… více»

Nejnovější testy prokázaly dvojí kvalitu potravin v tuzemsku a zahraničí

Češi podle nových testů ministerstva zemědělství dostávají potraviny s nižší kvalitou, než je tomu například v Německu. Jedinými výrobky, které jsou v tuzemsku kvalitnější, je dětská výživa. Testovány byly potraviny z České republiky,… více»

Češi si myslí, že jim penze v důchodu nebude stačit

Většina Čechů se domnívá, že jim výše penze nebude v důchodu stačit ani na základní potřeby. Mnohdy navíc ani netuší, s jak vysokou částkou mohou počítat. Vyplývá to z průzkumu agentury NMS. více»

Všestranný pomocník pro vaše zdraví a zábavu s vnoučaty - omalovánky

Mysleli jste si, že omalovánky jsou zábavou pouze pro děti? Opak je pravdou. Vymalovávání různých obrázků může mít velmi pozitivní vliv i v životě dospělých a zejména pak v životě seniorů. Působí proti stresu, zlepšují jemnou motoriku a… více»

Politické strany před volbami na důchody myslí, komplexní řešení však nenabízí

S blížícími se volbami strany opět slibují. V jejich programech se objevují i otázky stran důchodů v České republice. Nejčastěji se zaměřují na výši penze. Žádná ze stran však nenabízí komplexní reformu, která by problém s vyplácením… více»

Zapomínání může být příznakem demence

Že se v pokročilém věku zhoršuje paměť je poměrně známá věc. Takzvanou sklerózu bychom však neměli podceňovat, jelikož může být příznakem nastupující demence. Často se v takovém případě pojí také se špatným spánkem či změnou chuti.… více»

Trápí vás podzimní nachlazení? Pomoci vám může rýmovník

Déšť, sychravo, zima, nestálost a nepředvídatelnost počasí. Takový je podzim. Právě kvůli těmto jeho vlastnostem v tomto období mnoho lidí trpí nachlazením a především rýmou. I když většinou nejde o vážnou nemoc, může nám velmi… více»

Moudrost a životní zkušenost Jana Třísky

Obecná škola, Po strništi bos, Jedna ruka netleská, Na samotě u lesa či Radúz a Mahulena. To je jen několik z mnoha filmových rolí česko-amerického herce Jana Třísky, který se narodil 4. listopadu 1936. Již během studií DAMU se tento… více»