Naše články

Ojeté Auto.cz

Počet nabízených ojetích aut v květnu výrazně stoupl

Ne každý zájemce o automobil si může dovolit koupit zcela nový vůz, který mu podle představ vytvoří jedna z automobilek. V těchto případech přicházejí na řadu ojetá auta. Zájem o ně i jejich nabízené množství roste. V dubnu bylo nabízeno… více»

Oblíbenost ojetin se kraj od kraje mění

Česká republika rozhodně nepatří mezi velké státy ve světovém ani evropském měřítku. Po… více»

Třetina ojetých aut pochází z jiné země, než uvádějí prodejci

Ojeté vozy z Německa mají na českém automobilovém trhu dobrou pověst, zájem o ně se drobně zvyšuje. Právě tohoto faktu si jsou vědomi také překupníci, kteří se s vidinou vyššího zisku odhodlávají mnohdy k nekalým praktikám. Výzkum z… více»

Stát chce omladit vozový park, vláda přijala opatření

O tomto problému se už mluví poměrně dlouho. Vozový park v České republice stárne rychleji, než je evropský průměr. Starších vozů na vozovkách přibývá, novějších a nových je k vidění velmi málo. S tím souvisí také znečišťování životního… více»

Vše o novém Opelu Mokka X

Automobilka Opel uvedla do prodeje modernizovanou podobu oblíbeného modelu Mokka. Malé kompaktní SUV dostalo do svého názvu navíc písmeno “X” a především nový vzhled a techniku. Přesvědčí nová Mokka X o svých kvalitách? V němčině je… více»

Koupě auta do Vánoc? Na výběr je jen z ojetých nebo skladových

Pokud máte zájem o auto, které si chcete nadělit pod vánoční stromeček, zbystřete. Na výběr máte mezi ojetými vozy a těmi, které jsou na skladech. Nové auto, přesně podle vaší specifikace a požadavků, se k vám dostane nejdříve první… více»

Jak vybrat ideální povinné ručení?

Koupili jste si automobil a aktuálně je vaší povinností také to, že si na něho sjednáte pojistku? Pokud ano, podívejte se společně s námi na to, jak vybrat ideální povinné ručení. V první řadě je třeba myslet na limity pojistného krytí.… více»

Jak probíhá příprava před zničením vozu?

Po autonehodě, kdy vám z automobilu zůstane pouhý vrak a hromada plechů nebo v případě, že je auto nepojízdné a nevyplatí se jej nechat opravit, musíte ze zákona zajistit ekologickou likvidaci vašeho vozidla. K odhlášení automobilu je… více»

Mají prémiové ojetiny vyšší náklady na provoz?

Tuto otázku nebo velmi podobně postavenou si klade velké množstvé lídí, kteří si chtějí koupit ojeté auto. Váhají však mezi prémiovými modely a jaksi lidovějšími, běžnějšími. Vzhledem k tomu, že se jedná o otázku, kterou si lidé toužící… více»

Autadotérenu.cz

Jak se chovat k filtru pevných částic? A jak ušetřit?

Filtr pevných částic je součástka, která se montuje do každého nově vyrobeného automobilu, brání tak škodlivým látkám a… více»

Bentley Bentayga chce vyhrát mezi SUV

Zástupci automobilky Bentley oficiálně oznámili, že se zúčastní slavného závodu v coloradském Pikes Peak. Na start… více»

Nečekané, Škoda ukázala model Kamiq

Modelová řada české automobilky Škoda se hodně nečekaně rozrůstá o další model. Tím je Kamiq. V mnoha částech… více»

SUV Ford Edge ST má šestiválec, v Evropě ale nebude

Nový sportovně užitkový vůz Ford Edge prošel značným omlazením. Jednou z novinek je vrcholná verze s&nbsp… více»

Mercedes odtajnil novou verzi třídy G

Konečně byla zcela odhalena nová verze třídy G. Jen těžko překonatelný off-road se zvětšil, na první pohled změn je… více»

Mercedes uzavřel třídu G do pryskyřice

Mnoho syntetické pryskyřice uvidí návštěvníci detroitského autosalonu. Právě v této hmotě je zalit model Mercedes… více»

Land Rover slaví 70 let, bude renovovat vůz

Velmi známá společnost z Velké Británie Land Rover bude v letošním roce slavit jubileum – 70 let od svého… více»

Ferrari chystá SUV

Jedna z nejslavnějších automobilek na světě, Ferrari, chystá SUV. Jiné společnosti mají oblast SUV velmi dobře… více»

Autem roku 2018 v České republice je Škoda Karoq

Sdružení dovozců automobilů (SDA) odtajnilo výsledky populární ankety Auto roku. Souboj o první místo byl velmi… více»

Menzone.cz

Umíte sexovat po telefonu? Poradíme, jak na to

Partnerka, manželka, milenka bydlí daleko nebo jen na delší dobu odjela, porno máte okoukané a zahýbat se vám nechce? Je tady ještě jedna varianta, jak si užít. Sex po telefonu. Je pravda, že dnes díky technologiím už existuje i vyšší… více»

Proč se úspěšní lidé neřídí seznamem úkolů (a proč byste neměli ani vy)

Miliardáři, úspěšní podnikatelé, zlatí medailisté, ale i studenti s nejlepšími známkami. Jak úspěšně řídí svůj čas a využívají produktivitu na maximum? Možná vás to překvapí, ale ani jeden z nich se nezmínil, že by si vedl seznam úkolů. více»

Autoerotika nemusí být jen prospěšná, v Německu kvůli ní zemře až sto lidí za rok

Většinou se odborníci shodují v tom, že mastrubace je zdravou záležitostí. Některým jedincům se však autoerotika občas vymkne z rukou. Nutno dodat, že si hezké chvilky většinou zpestřují netradičním způsobem, který se jim pak stane osudným… více»

Tři překvapivé potraviny, které vám pomohou s nabíráním svalů

Svaly si nezískáte jen tvrdou dřinou v posilovně. Dalším podstatným místem je kuchyně. Řada studií potvrzuje, že to, co si naservírujete na talíř, má značný vliv na vytváření svalové hmoty. více»

Čůrejte do sprchy. Zachraňujete tím svět a ušetříte

Také občas, když musíte na malou a právě se sprchujete, tak to prostě pustíte do sprchy? A stydíte se za to? Tak vůbec nemusíte. Jednak je vlastně takové nucení docela přirozené, když slyšíte téci vodu a dokonce se chováte ekonomicky,… více»

5 zvyků úspěšných mužů

K úspěchu nepřijdete jen tak náhodou. Existuje celá řada zvyků, které je třeba rozvíjet, abyste se k němu dopracovali. Úspěšní lidé si stanovují cíle a dosahují je. Jak se stát skutečně úspěšným? Jakými vlastnostmi a návyky disponují… více»

Za malými penisy antických soch stojí prý zobrazení mužnosti. Tvrdí to vědci

Obdařila vás tam dole příroda příliš skromně? Nezoufejte a vezměte si příklad ze starořeckých hrdinů. Jejich sochy byly tesány s rozložitými rameny, silnými pažemi a stehny, vyrýsovaným břichem a...malým penisem. Historici umění mají… více»

Ztrácí o vás zájem? Těchto 5 znamení vám napoví

Počáteční zamilovanost ve vztahu se postupem času vytrácí. Poté je nutné na vztahu více pracovat, pokud chcete zůstat spolu. Jestliže podezříváte svou partnerku, že ztrácí o vás zájem, přinášíme vám pět klíčových znamení, díky kterým to… více»

Kolikrát denně prdíme a jakou rychlostí? To všechno o vypouštění větrů nevíte...

Děje se to úplně každému a kdo tvrdí, že neprdí, tak lže. K životu upouštění větrů patří a lékaři povtrzují, že jejich zadržování není zdraví moc prospěšné. Jasně, někdy to zrovna nevoní, a když nám to ujede v nevhodný okamžik, trapas je… více»

NaStaráKolena.cz

Jak předcházet chřipce a nachlazení?

Chladné zimní měsíce se pomalu střídají s jarními teplejšími, což dává zabrat našemu imunitnímu systému. Chřipkové epidemie jsou na celém území České republiky v plném proudu. Je tedy třeba posilovat obrany schopnost a nachlazením… více»

Novela navrhuje přidat tisícovku seniorům starším 85 let

Od příštího roku by se měl důchod zvýšit o tisíc korun lidem, kteří již dosáhli 85 let. Navrhuje to nejnovější novela. Kromě této úpravy se novela zabývá také změnou složení penze, což by se odrazilo ve valorizaci. Podle ministerstva práce… více»

Když děti tráví čas s prarodiči, mají větší úctu ke stáří

Vztah dětí a jejich prarodičů je z mnoha pohledů velice důležitý. Děti díky budování tohoto vztahu prohloubí rodinné vazby a také se poučí o stáří a o tom, jak se ke starším lidem chovat. Nová studie říká, že děti, které se svými prarodiči… více»

Jak budovat partnerství v důchodu?

Spousta společných aktivit, neustále trávíte veškerý čas spolu. Z počátku se to může zdát jako idyla důchodového věku. Bohužel však mohou nastat i problémy, které váš dosud krásný a pevný vztah ohrozí. více»

Pozor na věnování nemovitostí. Věcné břemeno mnohdy nestačí

Chtěli byste udělat radost svým dětem či je ušetřit složitého dědického řízení? Máte v úmyslu přepsat na ně svůj nemovitý majetek? Neměli byste zapomínat, že noví majitelé mohou s nemovitostí nakládat dle svého uvážení. Obranou v některých… více»

Co vše lidé považovali za elixír mládí?

Být stále mlád - to by si přál snad každý. Mnozí jsou pro to ochotni udělat či jíst opravdu podivné věci. Podívejme se na ty nejbizardnější, které uvedl web femina.cz. více»

Jak podle oční testu poznat nastupujícího Alzheimera?

Jak včas poznat příznaky nastupující Alzheimerovy choroby? Otázka, která trápí mnoho lékařů a vědců. Nadějí by mohl být oční test, který prokáže zvýšené nánosy plaku v mozku. Jak tedy funguje oční test, který dokáže rozpoznat příznaky… více»

Kdy můžete odejít do předčasného důchodu?

Chystáte se do penze v roce 2021? Už letos můžete odejít do takzvaného předčasného důchodu. Abyste na to měli nárok, musíte splnit podmínku a být alespoň 35 let pojištění. Pro předčasný starobní důchod zároveň platí, že minimální doba… více»

Potraviny, díky kterým omládnete

Zastavit čas a známky stárnutí by chtěl asi každý. Jednou z možností, jak tento proces zpomalit, je vyhledávat některé “zázračné” suroviny. Víte po jakých potravinách kromě zeleniny a ovoce omládnete? Některé vás možná překvapí. více»