Reference - instituce, úřady

Výběr z referencí webových stránek vytvořených pro instituce a úřady.


Vsestary-obec.cz

Popis: Webové stránky OU Všestary. Web je dynamicky řešený, víceúrovňová administrace včetně elektronické úřední desky umožňuje zveřejňování informací v souladu se zákonem 106/99 Sb. Víceuživatelská administrace umožňuje  delegování práv uživatelům a obsahuje řadu dalších pokročilých funkcí umožňující kompletní správu webového obsahu.

Rozsah prací: grafické práce, programování PHP, kódování
Realizace: 2015
Odkaz: Vsestary-obec.cz

Sushk.cz

Popis: webové stránky pro společnost Správa a údržba silnic Královéhradeckého kraje. Web je dynamicky řešený, administrace umožňuje kompletní správu webu.

Rozsah prací: tvorba grafiky, programování PHP, kódování 
Realizace: 2015
Odkaz: Sushk.cz

Klicperovodivadlo.cz

Popis: Webové stránky pro Klicperovo divadlo v Hradci Králové. Web je dynamicky řešený, součástí dodávky je rozsáhlá víceuživatelská administrace s delegováním práv uživatelům a řadou dalších funkcí umožňující kompletní správu webového obsahu.

Rozsah prací: tvorba grafiky, programování PHP, kódování
Realizace: 2014
Odkaz: Klicperovodivadlo.cz

Zoochleby.cz

Popis: Informačně-vzdělávací portál zoologické zahrady Chleby. Web včetně jeho mobilní verze je dynamicky řešený, administrace obsahuje řadu pokročilých funkcí umožňující kompletní správu webového obsahu.

Rozsah prací: grafické práce, programování PHP, kódování
Realizace: 2013
Odkaz: Zoochleby.cz

Sance.Chrudim.cz

Popis: Dynamické webové stránky pro neziskovou organizaci Šance pro Tebe. Víceuživatelská administrace umožňuje  delegování práv uživatelům a obsahuje řadu dalších pokročilých funkcí umožňující kompletní správu webového obsahu.

Rozsah prací: grafické práce, programování PHP, kódování
Realizace: 2013
Odkaz: Sance.Chrudim.cz

SMP-PCE.cz

Popis: Webové stránky městské organizace Služby města Pardubic a.s. Web je dynamicky řešený, součástí dodávky je rozsáhlá víceuživatelská administrace s delegováním práv uživatelům a řadou dalších funkcí umožňující kompletní správu webového obsahu.

Rozsah prací: spolutvorba grafiky, programování PHP, kódování
Realizace: 2010
Odkaz: SMP-PCE.cz

ZSPouchov.cz

Popis: Webové stránky Základní školy Pouchov, Hradec Králové. Web je dynamicky řešený, administrace obsahuje řadu atypických funkcí vytvořených na zakázku pro potřeby školy, u běžných firemních webů prakticky nepoužívaných.

Rozsah prací: programování PHP, kódování 
Realizace: 2010
Odkaz: ZSPouchov.cz