Informační portály


Dobrá práce.cz - nabídka práce, volná místa, zaměstnání, brigády

Inzertní server se zaměřením na oblasti: nabídka práce a volná pracovní místa, výběr zaměstnání. Možnost vložení životopisu a soukromé inzerce práce zdarma. Personální inzeráty s nabídkou zaměstnání z celé republiky. Denní aktualizace.

Adresa webu: http://www.dobraprace.cz

Menzone.cz - magazín (ne)jen pro muže

Lifestylový magazín (ne)jen pro muže Menzone.cz nabízí řadu informaců určených převážně pro mužskou populaci. Nesnaží se však obsah stavět jen na fotkách a videoklipech spoře odděných žen, jak se to snaží dělat jiné konkurenční projekty. Naopak cílem je oslovit spíše skupinu mužů, kteří chtějí být "in". Redakční tým připravuje zprávy ze oblasti partnerských vztahů, zdravého životního stylu, správného chování, sportu, byznysu a nebo hi-tech novinech. Každý měsíc pak v rubrice Muž měsíce přinášíme profil zajímavé osobnosti.

Adresa webu: http://www.menzone.cz

Na stará kolena

Informační portál orientovaný především na důchodce a lidi v předdůchodovém věku. Tématicky kláde důraz především na aktivní život seniorů, tedy volnočasové aktivity, prevenci zdravotních problémů spojených s vysokým věkem, začlenění seniorů do běžného života. Věnuje se ale i ekonomickým a finančním otázkám seniorů. Obsahovou nabídku pak doplňuje katalog důležitých institucí: domovy důchodců, pečovatelské služby atd.

adresa webu: www.nastarakolena.cz

Hradec Králové - město na dlani

Regionální portál Hradec Králové město na dlani funguje na internetu již od roku 2000. Za tu dobu v Hradci Králové a okolí získal bezkonkurenční postavení. Díky kvalitnímu a stále se rozrůstajícímu se obsahu má širokou a stabilní základnu návštěvníků. Své služby stránky poskytují jak občanům, tak potenciálním návštěvníkům města. Na www.hradeckralove.cz najdou důležité informace o dění ve městě, dopravní zprávy, katalog firem a institucí, programy kin a divadel, ale i informaci o historii města, tipy na turisticky zajímavé lokality či fotogalerii včetně 3D prohlídky. Názory na dění ve městě mohou občané probírat v diskuzním fóru, zájemci o bydlení jistě navštíví sekci Hradecké reality. Ta nabízí nejucelenější nabídku nemovitostí v Hradci Králové a blízkém okolí, která je na internetu k dispozici..

Adresa webu: http://www.hradeckralove.cz
 

Pejskař.cz - vše, co jste potřebovali vědět o psech

Stránky nabízejí přehled základních informací, které by pejskaři mohli považovat za důležité: psi, psí plemena, inzerce psů, chovatelské stanice, psí útulky. Psi jsou často probírané téma, takže nechybí ani diskuze o psech. Pokud Vašeho psa nějaké zdravotní problémy, navštivte naši veterinární poradnu. Jestliže hledáte psí jméno pro Vašeho psa, hodící se pro jeho psí plemeno, můžete využít psí kalendář - psí jména.

Adresa webu: http://www.pejskar.cz  

Autobazar Ojeté Auto.cz

Inzertní server se zaměřením na auto-moto inzerci. Chcete prodat nebo koupit ojetý vůz. Inzerujte na Ojetém Autě. Na jednom místě najdete tisíce ojetých vozů. Výhodná inzerce pro autobazary, soukromá inzerce je zcela zdarma. Nabídka vozů je denně aktualizována.

Adresa web: http://www.ojeteauto.cz

Bleší trh - inzerce, bazar, inzerce zdarma

Bazar BlešíTrh.cz - to je přehledná inzerce na jednom místě. Inzeráty můžete do online bazaru zadávat po jednoduché registraci, inzerce je zdarma. I bazar BlešíTrh.cz je zdarma, ale pouze pro soukromou inzerci, firemní inzerce není povolena. Bazar umožňuje přehledné hledání v inzerci, inzeráty jsou tříděny do obvyklých kategorií.

Adresa webu: http://www.blesitrh.cz  

Gamesport.cz - hry na PC

Gamesport je jeden z nejstarších tuzemských internetových magazínů věnovaných počítačovým hrám. Své recenze, zprávy, rady a další důležité informace nabízí redakce Gamesportu již od roku 1998. Archiv tohoto webu zahrnuje přes 10000 původních článků věnovaných počítačovým hrám, herním zařízením a hernímu průmyslu celkově. Gamesport se těší velké oblibě čtenářů, o čemž svědčí tisíce registrovaných uživatelů stránek.

Adresa webu: http://www.gamesport.cz

Čtyřkolky.com - stránky pro čtyřkolkáře

Stránky Čtyřkolky.com jsou motoristickým magazínem určeným zejména pro majitele a příznivce čtyřkolek. Stránky nabízejí souhrnné informace ze světa tohoto motoristického odvětví. Nechybí přehled novinek na trhu, kalendář akcí, inzerce, poradna, katalog firem a řada dalších informací, které ocení všichni, kteří se o čtyřkolky zajímají.

Adresa webu: http://www.ctyrkolky.com

Chci Žít.cz - jak přežít nejen na silnicích

Projekt Chci Žít.cz slouží jako prevence dopravních nehod. Web zobrazuje záběry z haváríí s příslušným komentářem a varuje tak před zbytečně riskantní nebo bezohlednou jízdou. Cílem stránek není šokovat ani parazitovat na neštěstí druhých, ale upozornit na možné nebezpečí, které číhá na všechny účastníky silničního provozu. Kromě preventivního rázu má Chci Žít.cz i charakter vzdělávací. Na stránkách tak najdete další rady motoristům včetně základních pravidel první pomoci a dalších rad důležitých pro přežití nejen na silnici. Obsahově se na ChciŽít.cz podílejí kromě redakčního týmu i dobrovolníci z řad běžných návštěvníků, ale i záchranáři či pracovníci Českého červeného kříže. 

Adresa webu: http://www.chcizit.cz

RCBazar.cz - užitečné informace pro modeláře

Web rcbazar.cz není jen obyčejným inzertním webem s rc modely. Zájemci o modely na dálkové ovládání na RC Bazaru najdou kromě možnosti inzerce i spoustu praktických informací týkajících se jejich koníčku: kalendář akcí, přehled modelářských hřišť a ploch, poradnu nejen pro začátečníky, diskuní fórum, přehled novinek na trhu a řadu dalších novinek z oboru.

Adresa webu: http://www.rcbazar.cz

Svátek.org - internetový kalendář

Stránky svatek.org jsou praktickým pomocníkem pro každý den. Kromě podrobného kalendáře jmen s výkladem původu jména jsou k dispozici významná výročí a historické události. Nechybí ani praktické informace o prázdninách, státních svátcích a řada jiných. Zapomeňte na papírový kalendář, vše potřebné najdete na svatek.org.

Adresa webu: http://www.svatek.org