Reference - eshopy

Výběr z referencí eshopů.


Hiphoper.cz

Popis: tvorba e-shopu pro velkoobchod s HipHop oblečením. Možnost spravování obsahu přes administraci, import zboží pomocí XML feedu, podpora prodeje - newslettery.

Rozsah prací: spolutvorba grafiky, programování PHP, kódování
Realizace: 2015
Odkaz: Hiphoper.cz

Alcandles.cz

Popis: tvorba webových stránek pro velkoobchod se svíčkami a dekoračním zbožím. Možnost spravování obsahu přes administraci, import zboží pomocí XML feedu, eshop pouze pro registrované uživatele, odběratelské skupiny (slevový systém, newsletter)

Rozsah prací: grafické práce, programování PHP, kódování
Realizace: 2015
Odkaz: Alcandles.cz

BBpodlahy.cz

Popis: tvorba webových stránek společnosti B+B Podlahy. Administrace umožňuje pokročilou správu obsahu. Součástí webu je i katalog produktů se základními funkcemi eshopu.

Rozsah prací: grafické práce, programování PHP, kódování
Realizace: 2010
Odkaz: BBpodlahy.cz

Duben-kaktus.cz

Popis: tvorba webových stránek jednoho z nejvýznamnějších českých pěstitelů kaktusů. Administrace umožňuje pokročilou správu obsahu. Součástí webu je i katalog produktů se základními funkcemi eshopu.

Rozsah prací: grafické práce, programování PHP, kódování
Realizace: 2010
Odkaz: Duben-kaktus.cz

Veselyklaun.cz

Popis: tvorba eshopu s hračkami. Možnost správy obsahu přes administraci. Admin zahrnuje řadu pokročilých funkcí vyráběných podle individuálních požadavků zadavatele vč. napojení systému na účetní program a software dodavatelů. Samozřejmostí je import zboží od dovavatelů pomocí XML feedu či exportní XML soubor pro porovnavače zboží.

Rozsah prací: grafické práce, programování PHP, kódování, komplexní marketing
Realizace: od 2008 průběžně
Odkaz: Veselyklaun.cz