DobráPráce.cz posiluje

Rok 2014 pro nás byl ve znamení intenzivního vývoje našich vlastních projektů nabízejících inzerci práce. Díky novým funkcím a zejména akvizicím menších projektů jsme se podle dostupných informací stali dvojkou na trhu komerčních pracovně-inzertních webů.

V průběhu roku 2014 došlo k akvizici několika menších projektů, které se zaměřovaly na inzerci práce. Jde o weby nabidka-prace-online.cz, pracovniprilezitost.cz a jobsik.cz. Spolu s dalším naším webem prace-brigady.cz všechny tyto menší projekty prezentujeme společně pod hlavičkou webu Dobrá práce.cz, který je naší "vlajkovou lodí."
Každý z těchto webů si zachoval svoji tvář, na kterou byli uživatelé zvyklí. Technologicky však došlo k úzkému propojení systému s DobraPrace.cz. Toto propojení umožňuje inzerentům efektivněji využívat pracovní inzerci a zejména oslovit širší skupinu uživatelů, kteří hledají práci. V závislosti na sezóně jsme prostřednictvím těchto webových stránek schopni oslovit až téměř 40 tisíc uživatelů denně! Vycházíme-li z veřejně dostupných údajů, tak tato návštěvnost skupinu našich webů sloučených pod hlavičkou Dobrá Práce.cz řadí na druhé místo v sektoru komerčních pracovně-inzertních webů.