Další nový projekt: Menzone.cz

Rodina našich vlastních projektů se opět rozrostla. Před několika týdny jsme spustili do provozu nový web Menzone.cz. Jedná se o  online magazín (ne)jen pro muže. Stránky Menzone.cz vhodným způsobem doplňují portfolio našich webů.

Web Menzone.cz fungoval na českém internetu již od roku 2007. Původní majitel však na svůj projekt již neměl mnoho času a projekt jsme po vzájemné dohodě převzali. Stránky dostaly novou jednoduchou grafiku a namísto původního publikačního systému PHP RS jsme nasadili náš modifikovaný redakční systém INET-CMS. Obsahově pokračujeme v trendu původního webu, tzn. publikujem obsah, který je primárně určen pro mužskou populaci. Nesnažíme se však obsah stavět jen na fotkách a videoklipech spoře odděných žen, jak se to snaží dělat jiné konkurenční projekty. Naopak chceme oslovit spíše skupinu mužů, kteří chtějí být "in". Tříčlenný redakční tým připravuje zprávy ze světa partnerských vztahů, správného chování, sportu, byznysu a nebo hi-tech novinech. Každý měsíc pak v rubrice Muž měsíce přinášíme profil zajímavé osobnosti.

P.S.: s pořadem TV Prima Cool Menzone má náš magazín shodný pouze název, nejsme personálně ani obsahově propojeni. Web jsme převzali dříve než Prima Cool ohlásila spuštění pořadu.